Reference

Společnost BFINANCE.CZ ACCOUNTING, s.r.o. aktuálně spravuje finanční a mzdové účetnictví pro 130 klientů. Jedná se o malé a střední společnosti, včetně živnostníků a svobodných povolání.

I.A.F. CHEQUIA s.r.o. & partneři

Významná developerská skupina španělských investorů obhospodařující aktiva ve výši více než jedna miliarda Kč. Poskytujeme služby vedení účetnictví a daňového poradenství od roku 2007. Celá skupina v současnosti zahrnuje 19 společností.

STARDECO s.r.o.

Společnost s výhradně českým kapitálem se zabývá dovozem a prodejem širokého sortimentu bytových doplňků a dárků. Naše spolupráce začala již v roce 2008, poskytujeme služby vedení účetnictví a zpracování mezd.
Obrat: 35 mil. Kč, počet zaměstnanců: 20

INKO akciová společnost

Česká společnost zabývající se výstavbou inženýrských sítí, zejména plynovodů a ropovodů. Vedení účetnictví a daňové poradenství poskytujeme od roku 2012.
Obrat: 60 mil. Kč, 25 zaměstnanců

MELEGHY AUTOMOTIVE CZECH, s.r.o.

Výrobní závod významné německé skupiny Meleghy Automotive zaměřené na návrhy a výrobu kovových částí pro automobilový průmysl (Škoda, Volkswagen, Audi…). Naše služby (finanční a mzdové účetnictví) poskytujeme od ledna 2015.
Obrat: 190 mil. Kč, cca 50 zaměstnanců.

TOUCHWARE s.r.o.

Česká společnost zabývající se vývojem a prodejem informačních systémů, správou sítí a internetovými službami. Poskytujeme služby vedení účetnictví a daňového poradenství od roku 2009.

HELLMANN WORLWIDE LOGISTICS s.r.o.

Nadnárodní společnost s více než stoletou historií provozující nákladní leteckou a námořní dopravou a logistiku. Poskytujeme služby účetního a daňového poradenství od roku 2010. Spolupracovali jsme také na nastavení účetního systému. Mzdové účetnictví spravujeme od roku 2013.
Obrat: cca 450 mil. Kč, cca 230 zaměstnanců